Szycie na miarę made to measure

Garnitur już od 2000 zł                 Marynarka od 1300 zł

 

Większość z nas nie posiada sylwetki, która idealnie wpasowuje się w standardowy garnitur produkowany dla mas. Każdy z nas ma inną budowę, często niewielkie wady postawy. 

Szyjąc garnitur na miarę tworzymy okrycie idealnie dopasowane do sylwetki klienta oraz jego preferencji. Taki garnitur będzie znacznie wygodniejszy i zapewni komfort użytkowania nieporównywalny do gotowego produktu. 

 

Kolejną kwestią jest możliwość personalizacji całego stroju. Zaczynając od wyboru tkaniny, kroju, klap, rozkładu kieszeni kończąc na detalach takich jak nici, guziki. 

 

Otrzymujemy w pełni spersonalizowany strój, stworzony według naszych preferencji i wymagań.

Krol_ASerge_01.jpg

Dlaczego warto zainwestować w garnitur szyty na miarę? 

 
tabela biała pop (1180×795 px).jpg

Dlaczego Król - garnitury szyte na miarę?

1. Pierwsze spotkanie  

dostosowujemy termin do Twojej dyspozycyjności

Najpierw poznajemy oczekiwania klienta. Dowiadujemy się jakie ma potrzeby oraz upodobania odnośnie garnituru. Pomagamy wybrać tkaninę, konstrukcję marynarki, rodzaj oraz szerokość klap, układ kieszeni, podszewkę, kolor nici, guzików. 

Następnie klient przymierza kilka gotowych garniturów próbnych co daje wyobrażenie o finalnym efekcie. Wybieramy jeden, najlepiej leżący na sylwetce klienta. Jest to nasz element wyjściowy. Na istniejący szablon nanosimy korekty, zaznaczamy każdy element który wymaga zmian. Wypełniony formularz z miarą klienta wysyłamy do naszego zakładu produkcyjnego. Technolog komputerowo przygotowuje nowy szablon dla konkretnego klienta z uwzględnieniem wszystkich uwag osoby zdejmującej miarę. 
 

tkaniny szycie na miarę.png

2. Drugie spotkanie

po 2-4 tygodniach od 1 spotkania 

Klient otrzymuje do przymiarki swój gotowy garnitur. Zaznaczamy ewentualne korekty. Najczęściej są to detale takie jak długość spodni, rękawa. Jeśli jest to konieczne poprawiamy również inne elementy garnituru. 

przymiarka zamazana.png

3. Trzecie spotkanie 

kilka dni po drugiej wizycie 

Klient otrzymuje idealnie dopasowany, spersonalizowany garnitur. Tego dnia najczęściej następuję odbiór. Przy bardziej wymagających sylwetkach czasem niezbędne jest kilka przymiarek aby otrzymać oczekiwany efekt.  

Zrzut ekranu 2022-02-8 o 19.48.42.png

Obejrzyj krótki filmik pokazujący w skrócie cały proces

 

Jak wygląda proces szycia na miarę "made to measure" w naszych salonach?

 

Nasze realizacje

Szycie na miarę z dojazdem do Twojej firmy

szycie na miare z dojazdem.jpg

Oferujemy usługę szycia na miarę "made to measure" z dojazdem do klienta. Cały proces może odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu. 

 

Cennik

Garnitur od 2000 zł

Marynarka od 1099 zł

Spodnie od 350 zł

Kamizelka od 550 zł

* posiadamy w ofercie również gotowe produkty które bezpłatnie poprawiamy aby dopasować do sylwetki  klienta

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie szycia na miarę,  nie jesteś pewny swojego pomysłu na garnitur/marynarkę zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. 

Dziękujemy za przesłanie!